بزرگترین پیروزی

بهترین نیستیم،اما بهترین ها ما را انتخاب می کنند

منوي اصلي

آرشيو موضوعي

آرشيو مطالب

لينکستان

ساعت

امکانات

ورود اعضا:

<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 93
بازدید دیروز : 18
بازدید هفته : 232
بازدید ماه : 1140
بازدید کل : 132222
تعداد مطالب : 3851
تعداد نظرات : 691
تعداد آنلاین : 1


روزنامه استقلال جوان 4 دی 1393

http://upload7.ir/imgs/2014-12/16174360711922320172.jpg

نويسنده: امیر خادم تاريخ: 5 / 10 / 1393برچسب:روزنامه استقلال جوان،مطبوعات ورزشی،رسانه ها, موضوع: <-CategoryName-> لينک به اين مطلب

لیست نهایی مسافران جام ملت ها و دهان کجی مجدد کروش به چند بازیکن!

http://upload7.ir/imgs/2014-12/17108189508744144441.jpg

تقریبا لیست نهایی تیم ملی جهت اعزام به جام ملتهای آسیا توسط کارلوس کروش اعلام شد در این لیست نیز همانند تمام لیست های اعلام شده توسط مربیان مختلف نکات قابل بحث و ابهامات بسیاری وجود دارد!
نکاتی همچون لجبازی مرد اجنبی با بازیکنانی چون سید مهدی رحمتی،هادی عقیلی ومحمد رضاخلعتبری که می توان گفت به تنهایی سرنوشت فوتبالی این سه بازیکن را با عدم دعوت به تیم ملی جهت اعزام به دو تورنمنت بزرگ و مهم جام جهانی و جام ملتها به تباهی کشاند و حاصل چندین سال تلاش و ممارست آنها را در دورانی که بی هیچ شک و تردیدی لیاقت قرار گرفتن جمع ملی پوشان را داشتند،بخاطر لجبازی و غرور بیش از اندازه خود به باد دهد!
از نکات دیگر میتوان به نداشتن نماینده ای از تیم پرسپولیس اشاره کرد،که این مهم می تواند در تاریخ فوتبال ایران نادر و حتی نایاب باشد.یا دعوت از محسن فروزان و خط خوردن گلری چون رحمان احمدی و .....
خلاصه کروش با خط زدن سجاد شهباززاده از استقلال تعداد ملی پوشان این تیم را با احتساب تیموریان جدا شده به پنج بازیکن رساند تا حدود چهل روزی امیر قلعه نویی بماند و حوض بدون ماهی تمرینات تیمش!

نويسنده: امیر خادم تاريخ: 5 / 10 / 1393برچسب:تیم ملی ایران,استقلال,جام ملت های آسیا, موضوع: <-CategoryName-> لينک به اين مطلب

بالاخره آندو تصمیم کبری را گرفت!

http://upload7.ir/imgs/2014-12/71944708018459484898.jpg

طی درخواست کتبی آندرانیک تیموریان از مدیرعامل باشگاه استقلال مبنی بر جدایی از تیم بزرگسالان و موافقت اعضای هیات مدیره، بهرام افشارزاده با جدایی این بازیکن موافقت کرد.وی مدتی به دنبال گرفتن رضایت نامه اش از استقلال بود و امروز (چهارشنبه) نیزجلسه ای با مدیرعامل استقلال داشت و درخواستش را به صورت مکتوب به استقلال ارائه کرد که با موافقت صورت گرفته، وی به صورت توافقی از آبی پوشان جدا شد.
باشگاه استقلال و امیر قلعه نویی نشان دادند که تا لحظه آخر نیز در صورت اینکه تیموریان بخواهد آندوی در خدمت استقلال باشد،با جدایی وی موافق نبوده و رضایت نامه تیموریان را صادر نخواهند کرد!منتهی وقتی تیموریان بر طبل جدایی خود مدام میکوبید و دلش با تیم نبود،بهترین کارممکن را انجام دادند(گرفتن دست خط - درخواست کتبی) و بعد با گذاشتن شرط و شروطی خاص رضایت نامه وی را صادر کردند!
نکته جالب توجه و صد البته قابل تاسف در خصوص جدایی آندو ،مصاحبه آخرین وی قبل از صدور رضایت نامه اش بود که تیموریان در مورد جدایش عنوان کرده تصمیمش ،شبیه به تصمیم کبری شده است!
خلاصه باید گفت: ما استقلالیها آنقدرها هم گربه کوره و بی معرفت نیستیم و بابت روزهای خوب و شادی که ‌آندو برای ما خلق کرده تشکر میکنیم .تیموریان مطمئن باشد که تلاش و زحماتی که با پیراهن خوش رنگ استقلال کشیده را فراموش نخواهیم کرد و برای وی در تیم جدیدش آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

نويسنده: امیر خادم تاريخ: 5 / 10 / 1393برچسب:آندو تیموریان,نقل و انتقالات فوتبال,استقلال,لیگ چهاردهم, موضوع: <-CategoryName-> لينک به اين مطلب

قلعه نویی با وجود قهرمانی استقلال برود بهتر است!

لیگ سیزدهم و نیم فصل اول لیگ چهاردهم از نقاط تاریک کارنامه مربیگری امیر قلعه نویی به شمار می رود!
لذا با توجه به شرایط موجود تیم و هجمه ای از انتقاداتی که بر علیه امیر قلعه نویی وجود دارد،آیا در صورت قهرمانی استقلال در لیگ چهاردهم امیر قلعه نویی تمایلی به هدایت آبی پوشان در فصل بعد هم خواهد داشت؟ به نظر شما اکر استقلال نتواند در پایان لیگ به مقام قهرمانی دست پیدا کند،امیر قلعه نویی را باید حفظ کردیا اینکه به صلاح خودش و استقلال است که وی از جمع آبی پوشان جدا شود؟
نظر خودمان این است که قلعه نویی چه با استقلال بتواند قهرمانی دیگری را در لیگ بدست بیاورد و چه مقام در خور توجهی کسب نکند،باید از تیم محبوبمان جدا شود! برای این نظرمان کلی دلیل و تحزیه و تحلیل شخصی داریم که در طی پستهای آینده به آنها خواهیم پرداخت!در کل معتقدیم که قلعه نویی فصل آینده نباید بنا بر دلایل مختلفی هدایت استقلال را برعهده بگیرد!

نويسنده: امیر خادم تاريخ: 5 / 10 / 1393برچسب:امیر قلعه نویی،استقلال،لیگ چهاردهم, موضوع: <-CategoryName-> لينک به اين مطلب

پدربزرگ طهرون هم آسمانی شد

http://upload7.ir/imgs/2014-12/67467849436567520887.jpg

نويسنده: امیر خادم تاريخ: 5 / 10 / 1393برچسب:مرتضی احمدی،هنرمندان،تهران قدیم،هواداران پرسپولیس, موضوع: <-CategoryName-> لينک به اين مطلب

دشمنان قلعه نویی در یک قاب!

http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2014/12/17844_orig.jpg

نکونام در این مراسم بیشتر اوقات خود را با مهدی رحمتی گذراند ؛ دروزاه بانی که در استقلال سابقه هم باشگاهی بودن با وی را دارد. نکو که در ابتدای حضور در مراسم مستقیم سر میز رحمتی نشست در پایان این مراسم با علی فتح الله زاده ، مهدی تاج و دیگران احوالپرسی کرد .

نويسنده: امیر خادم تاريخ: 5 / 10 / 1393برچسب:امیر قلعه نویی،سید نهدی رحمتی،جواد نکونام،آتیلا حجازی, موضوع: <-CategoryName-> لينک به اين مطلب

خدا به استقلالی ها هم کمی شانس بدهد!

http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2014/12/17807_orig.jpg

حسین هدایتی مبلغی را در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار داد تا این باشگاه بتواند با جذب بازیکنان مدنظر حمید درخشان تا حدی تقویت شود.رئیس پیشین هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اخیرا اعلام کرده بود به دلیل مخالفت خانواده‌اش نمی‌تواند در این مقطع به این باشگاه برگردد اما با این حال به باشگاه کمک خواهد کرد

ظاهرا حسین هدایتی، مالک باشگاه استیل آذین و رییس هیات مدیره سابق پرسپولیس با توجه به مشکلاتی که در هیات مدیره و در راس آن برای حمید رضا سیاسی به وجود آمده به درخشان قول همکاری داده است!
حسین هدایتی بودجه قول داده بودجه لازم برای جذب بازیکنان جدید را در نقل و انتقالات نیم فصل در اختیار حمید درخشان قرار بدهد تا سرمربی قرمز ها نیازهای تیمش را برطرف کند._ البته این موضوع بستگی به این دارد که وزارت ورزش همکاری حسین هدایتی را در این مقطع بپذیرد _
حدود 35 سالی میشود که استقلالی ها کلا دستشان از کرسی های مهم فدراسیون فوتبال،سازمان لیگ و ارگان های مهم دولتی کوتاه مانده است!دلیلش را نمی دانیم...
منتها کسانیکه هم استقلالی هستند و هم می توانند برای تیم کاری انجام دهند یا خودشان را به کوچه علی چپ زده اند، یا اجازه کمک کردن را پیدا نمی کنند!
برای نمونه عدم اجازه به فعالیت اسپانسری که ابتدای فصل حاضر شده بود مبلغی بیش از هزینه ی که اسپانسرفعلی استقلال برای تیم کرده را بپردازد (ظاهرا بیش از دو برابر)می توان دست به نقد به آن اشاره کرد!
خلاصه اینکه استقلالی ها  در شرایطی که می توانند با جذب یکی دو بازیکن نقاط ضعفشان را ترمیم کنن و یا با پرداخت مطالبات بازیکنانش  جلوی جدایی بعضی از آنها را قبل از رسانه ای شدن اخبار مرتبط به این نقل و انتقالات را بگیرند،دستشان خالی بوده و حسین هدایتی نامی هم پایش را جلو نمی گذارد( البته اگر مسولان مربوطه اجازه آنرا صادر کنند) تا حال افشارزاده و کادرفنی استقلال را بپرسد!

نويسنده: امیر خادم تاريخ: 5 / 10 / 1393برچسب:فصل نقل و انتقالات،لیگ چهاردهم،حسین هدایتی, موضوع: <-CategoryName-> لينک به اين مطلب

استقبال و بدرقه فروزان از طالب لو و داسیلوا

استقبال و بدرقه فروزان از طالب لو و داسیلوا+ عکس

محسن فروزان با قراردادن دو عکس از داسیلوا و طالب لو در اینستاگرامش نوشته است: «از صمیم قلب به وحید عزیز برای بازگشت به تیم استقلال تبریک می گویم. همچنین جا دارد از داسیلوا یار و دوست من در 6 ماه گذشته که همیشه جوانمرد و حرفه ای بود، یاد کنم. امیدوارم روزهای خوبی در انتظارش باشد.»

نويسنده: امیر خادم تاريخ: 5 / 10 / 1393برچسب:دروازه بانان استقلال،محسن فروزان،وحید طالب لو،داسیلوا, موضوع: <-CategoryName-> لينک به اين مطلب

پرونده نقل و انتقال استقلال بسته می شود

http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2014/12/17802_thum.jpeg

در فاصله سه روز مانده به پایان فصل نقل و انتقالات نیم فصل فردا باشگاه استقلال با جذب سه بازیکن دیگر پرونده نقل و انتقالات خود را می بندد. 
بر اساس این گزارش، کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال با پایان مذاکرات خود با رضا عنایتی و محسن مسلمان این دو بازیکن را فردا رسما به استقلال می آورد و آخرین بازیکنی که به این تیم می پیوندد هم مدافع برزیلی است که به جای امیرحسین صادقی جذب این تیم خواهد شد. این سه بازیکن علاوه بر نفرات قبلی از جمله طالب لو، نوری و سلیمان فلاح که جذب استقلال شده بودند هستند و با پیوستن قطعی این سه بازیکن پرونده نقل و انتقالات این تیم بسته می شود.

نويسنده: امیر خادم تاريخ: 5 / 10 / 1393برچسب:نقل و انتقالات فوتبال،استقلال،لیگ چهاردهم, موضوع: <-CategoryName-> لينک به اين مطلب

پورحیدری: آقای کی روش ایران اگر بد بود چرا نرفتید؟

http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2014/10/16596_orig.jpg

منصور پورحیدری ، درباره موضوع جدایی  امیر حسین صادقی از استقلال اظهار داشت: من هم یک چیزهایی در این باره شنیده ام. در این خصوص سرمربی تیم تصمیم گیری می کند.وی ادامه داد: صادقی از دوران جوانی در این تیم بوده است. من و زرینچه او را از تیم های پایه ای به بزرگسالان منتقل کرده ایم. او سالها در این تیم بوده و یک استقلالی واقعی است. این دیگر نظر سرمربی است که بازیکنی را بخواهد یا نخواهد.مدیرفنی سابق استقلال در این خصوص که چرا مهدی پاشازاده به باشگاه رفته است، عنوان کرد: او برای ملاقات با افشارزاده به باشگاه آمده بود. با هم خوش و بشی کردیم و مورد خاصی رخ نداد که بخواهم آن را عنوان کنم.

پورحیدری در خصوص جذب رضا عنایتی گفت: رضا بازیکن خیلی باتجربه و بزرگی است و او هر جا بوده نشان داده تأثیر گذار است و می تواند به استقلال کمک کند.وی درخصوص حضور بدنساز جدید در این تیم تصریح کرد: تیم ما از  مدتی پیش دنبال جذب یک بدنساز بود و سرانجام توانستیم با یک فرد مورد تأیید کادر فنی به توافق برسیم و امیدوارم شرایط بدنی خوبی برای استقلال و بازیکنانش بوجود بیاید.سرمربی اسبق تیم ملی ایران در ارتباط با لیست نهایی کارلوس کی روش توضیح داد: 4، 5 سال می شود که لیست تیم ملی تغییر نکرده است و کی روش با همین نفرات کار می کند.

پورحیدری  بیان کرد: در آستانه بازی های جام ملت ها قرار داریم و تیم ملی نیاز به حمایت دارد ولی من باید این مطلب را حتما بگویم آقای کی روش شما نزدیک به 4 سال است که در فوتبال ما حضور دارید و تمام کمی و کاستی های فوتبال ما را می دانید. شما جزو یکی از ده مربی برتر جهان هستید و این را مرجع معتبری مانند فیفا بیان کرده است پس چرا وقتی مسابقات جام جهانی تمام شد و شما که می دانستید شرایط فوتبال ایران این است چرا نرفتید؟اگر فوتبال ایران بد است چرا ماندید؟ اگر فوتبال ما بد است چرا قراردادتان را تمدید کردید؟ آقای کی روش با این بهانه ها روحیه مردم را تخریب نکنید.

نويسنده: امیر خادم تاريخ: 5 / 10 / 1393برچسب:استقلال،منصور پورحیدری،تیم ملی فوتبال،جام ملتهای آسیا, موضوع: <-CategoryName-> لينک به اين مطلب

درباره وبلاگ

سلام. در این وبلاگ به مسائل فنی و حواشی روز فوتبال پرداخته میشود و نویسندگان آن با اعضا خود و دیگر بازدید کنندگان وب در مورد مسائل مختلف به بحث و تبادل نظر می پردازند..لذا از بازدید کنندگان محترم می خواهیم اگر بر خلاف نظرات و عقاید ما با مطالب نوشته شده اختلاف نظرب دارند آنها را ،برای بهبودی در روند نوشتن مطالب آینده در قسمت نظرات مرقوم کنند.. لازم به ذکر است که نویسندگان این وبلاگ به هیچ یک از گروهای خاص ورزشی،اداری و.... وابسته نبوده و فقط بصورت مستقل،نظرات و دیدگاه هایشان را در مورد رشته ورزشی فوتبال و حواشی آن به اشتراک می گذارند..

نويسندگان

لينکهاي روزانه

جستجوي مطالب

طراح قالب